L. J. (Kopřiva 2024)

Divadelní přehlídka KOPŘIVA 2024 mi přinesla skvělý mix umění, politiky a zábavy. Každé představení nabídlo nejen kvalitní divadelní zážitek, ale také hlubší vhled do současné politické situace, který byl velmi originálně a efektně zakomponován do loutkového divadla. Toto propojení umění a aktuálních témat přispělo k tomu, že jsem se nejen pobavila, ale také nad některými otázkami zvážněla.

Kromě toho přehlídka nabídla i skvělou hudbu, která dodala celé události na dynamice a atmosféře. Živá kapela z Hukvald se postarala o skvělou kulisu mezi představeními a přispěla k tomu, že akce byla nejen vizuálním, ale i zvukovým zážitkem.

Ráda bych poděkovala organizátorovi za jeho obrovskou snahu a přízeň, kterou věnuje každoročně této události. Jeho úsilí a pečlivý výběr představení jsou patrné a oceňované a nejen já, ale věřím, že i stálí diváci jsou šťastni, že máme možnost se účastnit tak kvalitních a náročných divadelních představení.

Divadelní přehlídka KOPŘIVA 2024 byla skvělým zážitkem pro náročné diváky, a doufám, že se budu moci na podobné události těšit i v budoucnu.

L. J.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.